Foukaná celulózová izolace

zákaznická linka 800 888 959

Zateplení domu

Zateplení fasádyObr. 1: Rodinný dům, Hrotovice - realizace vnějšího zateplení systémem UdiSPEED® tl. 40 mm + foukaná celulózová izolace Climatizer Plus.

Pro zateplování domu nebo jeho částí hovoří především jeden pádný argument, a tím je snížení tepelných ztrát. To má za následek úsporu nákladů na vytápění rekonstruovaných obytných prostor domu až o 60 % (kompletní zateplení, výměna oken). Novostavby budov v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu mohou díky zateplení oproti klasickým stavbám ušetřit až 90 % nákladů na topení. Roční úspora za teplo se tak pohybuje až v desítkách tisíc korun. Návratnost investic na zateplení se pohybuje již od 3 let a závisí na použitém druhu izolace a typu vytápění. Zateplení je důležité nejen u starých domů, ale i u novostaveb. Správně provedená izolace již při výstavbě domu může významně prodloužit životnost stavby.

autor: BBS, datum: 28.11.2016, kategorie: Oznámení a informace

Zateplení střechy foukanou izolací

Půdní prostory bývají v létě neobyvatelné díky přímému slunečnímu záření na střešní krytinu, v zimě následkem nedostatečného zaizolování proti úniku tepla. Zateplení střechy je skvělým řešením. Volbou vhodných izolačních materiálů lze tepelné ztráty, pohybující se až kolem 35 %, snížit na minimum. Zaizolovaná střecha totiž v zimě udržuje a kumuluje teplo uvnitř domu a v létě zde naopak udržuje příjemné klima.

autor: BBS, datum: 02.10.2016, kategorie: nezařazeno

Stránky: « 1 2 3 4 ... 14 »
zobrazeno 8 - 14 z 97 záznamů