Foukaná celulózová izolace

zákaznická linka 800 888 959

Pro odborníky

  • Pro techniky, projektanty a architekty máme připravenu řadu profesionálních podkladů. Pořádáme také pravidelná školení pro osoby provádějící stavební dozor. Naši odborníci každý den konzultují napříč ČR použití našich produktů ve všech fázích projektu.
  • Odborným stavebním firmám ve vybraných regionech nabízíme možnost zaškolení na špičkové produkty a spolupráci s renomovaným výrobcem.
  • Kontaktujete nás, rádi Vám poskytneme více informací.

Aplikace izolačního materiálu Climatizer Plus, se výhradně provádí strojním zařízením, které stlačený materiál z přepravních pytlů rozčechrá na předepsanou objemovou hmotnost. Doprava materiálu se provádí pneumaticky, čímž se odstraní jakákoli ruční manipulace s materiálem po staveništi. Zároveň je tímto způsobem aplikace zajištěno uložení izolace bez chybných spojů s velmi dobrou přilnavostí v detailech. Společnost CIUR a.s. exkluzivně svým partnerům dodává a také sama používá špičkové aplikační stroje dvou předních světových výrobců - americké značky KRENDL a německé značky X-FLOC.

Aplikace izolačního materiálu Climatizer Plus volným sypáním bez použití aplikačního stroje se používá ve vyjímečných případech. Je přitom bezpodmínečně nutné kalkulovat s min. 50 % nadspotřebou materiálu, která bude zapřičiněna nerovnoměrným a nedostatečným načechráním izolační hmoty.

Společnost CIUR a.s. je:

  • výhradním dovozcem strojů KRENDL a X-FLOC pro Českou republiku, včetně příslušenství
  • provádí záruční a pozáruční opravy
  • školitelem strojního zařízení pro pracovníky firem, které si aplikační zakoupili
  • školitelem pro aplikaci izolace Climatizer Plus, pracovníkům je vydáváno osvědčení o způsobilosti k aplikaci izolace

Veškeré aplikační stroje je možno vidět v naší výstavní místnosti. Velmi rádi Vás seznámíme s jejich provozem a přednostmi, které se osvědčily již u více než 500 našich tuzemských i zahraničních zákazníků. Samozřejmostí je servisní zázemí a sklad veškerých náhradních dílů k okamžitému nasazení.

Více informací najdete v našem internetovém obchodu.